GALERIE TRAKTORŮ ZETOR S Originálními odstíny

Dovolujeme si Vám představit galerii traktorů ZETOR s originálními odstíny, které jsme pro vás vytvořili díky velkému zájmu o tyto barvy. Barvy na ZETOR nabízíme ve dvou materiálech. V syntetické nebo 2-komponentní polyuretanové barvě. V nabídce máme aktuálně 15 odstínů (viz. vzorník originálních odstínů ZETOR), které Vám nabízíme na stříkací pistoli, štětec nebo ve spreji

U každého odstínu pod obrázkem jsou v závorce napsané dva typy materiálů, které jsou s odkazem na konkrétní odstín v konkrétním materiálu, pro snadnější hledání.

Berte prosím na vědomí, že odstíny zde vyobrazené se mohou mírně lišit od skutečných odstínů vlivem rozlišení monitoru i tiskárny.

DSC_1606

Toto je odstín: ZETOR ORIGINÁLNÍ ODSTÍN ČERVENÁ (SYNTETICKÉ, 2-K PUR), pozor byl použit blesk na fotografii!

DSC_1580

Toto je odstín: ZETOR ORIGINÁLNÍ ODSTÍN ZELENÁ (SYNTETICKÉ, 2-K PUR), ŽLUTÁ (SYNTETICKÉ, 2-K PUR)

DSC_1581

Toto je odstín: ZETOR ORIGINÁLNÍ ODSTÍN ZELENÁ (SYNTETICKÉ, 2-K PUR), ŽLUTÁ (SYNTETICKÉ, 2-K PUR)

 

DSC_1565

Toto je odstín: ZETOR ORIGINÁLNÍ ODSTÍN SVĚTLE MODRÁ (SYNTETICKÉ, 2-K PUR)

DSC_1570

Toto je odstín: ZETOR ORIGINÁLNÍ ODSTÍN SVĚTLE MODRÁ (SYNTETICKÉ, 2-K PUR), STŘECHA: BÍLÁ (SYNTETICKÉ, 2-K PUR)

DSC_1588

Toto je odstín: ZETOR ORIGINÁLNÍ ODSTÍN ZELENÁ AGAVE (SYNTETICKÉ, 2-K PUR),KOLA A MASKA: ODSTÍN ČERVENÁ (SYNTETICKÉ, 2-K PUR)

DSC_1591

Toto je odstín: ZETOR ORIGINÁLNÍ ODSTÍN ZELENÁ AGAVE (SYNTETICKÉ, 2-K PUR),KOLA A MASKA: ODSTÍN ČERVENÁ (SYNTETICKÉ, 2-K PUR), POPIS: BÍLÁ (SYNTETICKÉ, 2-K PUR)

DSC_1592

Toto je odstín: ZETOR ORIGINÁLNÍ ODSTÍN ORANŽOVÁ (SYNTETICKÉ, 2-K PUR), KOLA+MASKA+SPZ: BÍLÁ (SYNTETICKÉ, 2-K PUR)

DSC_1577

Toto je odstín: ZETOR ORIGINÁLNÍ ODSTÍN ZELENÁ TUNISIA (SYNTETICKÉ, 2-K PUR), ODSTÍN ČERVENÁ (SYNTETICKÉ, 2-K PUR), POPIS: BÍLÁ (SYNTETICKÉ, 2-K PUR)

DSC_1574

Toto je odstín: ZETOR ORIGINÁLNÍ ODSTÍN ZELENÁ TUNISIA (SYNTETICKÉ, 2-K PUR), ODSTÍN ČERVENÁ (SYNTETICKÉ2-K PUR), POPIS: BÍLÁ (SYNTETICKÉ, 2-K PUR)

V nabídce máme také další odstíny na Zetory i jiné traktory, případně kvalitní antikorozní základy a další potřebné materiály ke kompletní rekonstrukci vašeho traktoru.

!!NOVINKA!! Antikorozní základ určený pod 2-K PUR ORIGINÁLNÍ BARVY, který má funkci i izolačního nátěru na staré barvy neznámého původu, které se mohou při aplikaci nových materiálu pozvedat. Tudíž postačí mírně narušit a očistit podklad a rovnou stříknout tento izolační nátěr.