Italská kvalita EP Vernici na karoserii

TotemEp_09-Cut

EP VERNICI působí již více než 50 let ve výrobě průmyslových barev. Integrovaná a moderní struktura zahrnuje kanceláře, laboratoře, výrobní závod. Jejich sortiment byl koncipován s ohledem na životní prostředí, zdraví a bezpečnost. Pokračující výzkum a vývoj nových produktů je orientován na potřeby zákazníka. Specializovaný tým pro výzkum a vývoj, výrobu, nákup, logistiku, technický prodej pracuje v synergii, aby dosáhl těchto cílů. Úspěšná synergie vytváří neustálý růst kvality produktů a zákaznických služeb. Výrobky EP Vernici jsou určeny pro průmyslové odvětví a pro opravy automobilů. 

Pojďme si spolu teď představit sortiment EP VERNICI vhodné pro autolakýrnický průmysl:

Akrylátový 2K UHS čirý lak (ACRYCLEAR ZA 18)

lak2k

EP VERNICI 2K UHS Čirý lak je novou generací laků, která se vyznačuje vysokou hustotou a nepatrným množstvím rozpouštědel a nízkým obsahem VOC látek. Je vhodný na všechny lakovací systémy, jak na vodní bázi, tak i na rozpouštědlové bázi. Používá se jak na bodové, tak i na celoplošné lakování osobních a užitkových vozidel. Má vynikající odolnost proti všem klimatickým vlivů, výbornou chemickou a mechanickou odolnost. Je snadno leštitelný. Spotřeba: 10 - 12 m2/l. Dostupné v 5L balení, po domluvě i rozléváme dle vaší potřeby.

Tento materiál u nás zakoupíte pod názvem Akrylový 2K UHS lak EP VERNICI 5L

Vhodné kombinovat s tužidly EP VERNICI - Standartní nebo Rychlé tužidlo 

 

Plnič víceplnivý akrylátový UHS 2K 5:1 "SURFACER"

DSC_0967-removebg-preview

Akrylátový více plnivý základ - plnič EP VERNICI 5+1 UHS se skládá ze dvou komponentů: Suspenze (barvivo a plnivo na základě akrylových pryskyřic) a tužidla. Snadno se nanáší, používá se ke konečnému vyrovnání plochy, je rychleschnoucí, lehce brousitelný. Má antikorozní funkci a mnoho jiných funkcí: Používá se jako otěruodolný základ, který slouží jako ideální izolační podklad před konečným lakováním.

- Odstín bílý, černý a šedý

Tento materiál u nás zakoupíte pod názvem Plnič akrylátový víceplnivý UHS EP VERNICI

 

Plnič akrylátový UHS 2K 5:1 "FILLERMAX"

DSC_0966-removebg-preview

Akrylový základ - plnič EP VERNICI 5+1 UHS se skládá ze dvou komponentů: Suspenze (barvivo a plnivo na základě akrylových pryskyřic) a tužidla. Snadno se nanáší, používá se ke konečnému vyrovnání plochy, je rychleschnoucí, lehce brousitelný. Má antikorozní funkci a mnoho jiných funkcí: Používá se jako otěruodolný základ, který slouží jako ideální izolační podklad před konečným lakováním. Plnič má v sobě ochranu proti korozi. V odstínech: bílá, černá a šedá.

Tento materiál u nás zakoupíte pod názvem Plnič akrylátový UHS 2K

Stříkací 1K tmel šedý 

DSC_0963-removebg-preview

Stříkací tmel 1K (jednosložkový) šedé barvy určený pro vyrovnání větších nerovností na karoserii.

Tento materiál si u nás pořídíte pod názvem EP Stříkací tmel šedý 1K 1L

Akrylátové ředidlo EP VERNICI 5L "ACRYTHINNER X16"

20180208_150809-removebg-preview

Akrylátové ředidlo EP VERNICI univerzální je vhodné pro ředění akrylátových laků, plničů, metalíz a bází. V plechovém obalu 5L s uchem a s uzavíratelným měchem. Po domluvě i rozléváme dle přání zákazníka.

Tento materiál u nás zakoupíte pod názvem Akrylátové ředidlo EP VERNICI 5L

Antisilikon na karoserii - odmašťovadlo "ANTISIL X 29R"

20180208_150921-removebg-preview  

EP Vernici antisilikon (odmašťovač) odstraňuje z povrchů silikon, olej, mastnotu a má optimální odstranění na naneseném povrchu. Prevence proti „kráterům” na lakovaném a barveném povrchu. Zabezpečuje optimální přilnavost. Vhodné kombinovat s lepavou utěrkou na odstranění nečistot z povrchu karoserie. Nabízíme v 1L a 5L balení.

Tento materiál si u nás můžete zakoupit pod názvem EP Antisilikon - odmašťovač

Struktura na plastové dílce EP VERNICI, černá

 

Strukturní nástřik na plastové dílce karoserie v plechovce. V černém provedení. Pod tuto strukturu není potřeba stříkat základ na plasty. 

DSC_0961-removebg-preview

Tento materiál si u nás pořídíte pod názvem Černá struktura na plastové dílce

 

Tyto materiály jsou odzkoušené našimi zákazníky v kamenné prodejně a proto jsme se rozhodli to nabídnout i Vám. Pokud budete mít jakýkoli dotaz ohledně tohoto sortimentu, tak se na nás neváhejte obrátit. 

Postupně rozšiřujeme sortiment tohoto italského výrobce a jejich materiály najdete zde - EP VERNICI