Aplikační návod na Gumový chodník - Chodník v prášku

uPepanka_gumovy-chodnik_728x90_01_1

APLIKAČNÍ NÁVOD GUMOVÉHO CHODNÍKU

Granulat1

Bazén před aplikací Chodníku v prášku. Před tím ale doporučujeme u nesoudržných betonů nanést Primer PUR-PAN Z 02, aby Chodník v prášku dokonale přilnul k podkladu...

Vše co k tomu potřebujete - primer, granulát, pojivo, kbelík, lžíce, hladítko, na promíchání se hodí míchadlo nebo vrtačka s míchací vrtulí, na větší plochy prkno a chuť k práci :-)

Granulát2

Nasypte granulát do kbelíku a přidejte potřebné množství Pojiva PUR-PAN LET 20 nebo případně UV stabilní pojivo PUR-PAN UV 25, které odolává sluníčku. 

Díky vrtačce nebo míchadlu je míchání jednoduché a rychlé. Je ale bezpodmínečně nutné dokonalé promíchání, aby byl každý kousek obalen pojivem, jinak bude po zaschnutí docházet k uvolňování granulátu.

Granulát3

Nejprve naneseme zednickou lžící a uhladíme. Doporučuje se nanést tloušťku hmoty min. 7mm. Hlavně je potřeba začít na správné straně, aby jste měli kam ustupovat :-)

Granulát8

Poté připlácneme hladítkem. Udusání potřebné k vytvoření konzistentního a trvalého povrchu.

Granulát4

Na větší plochy doporučujeme použít prkno na roztažení materiálu 

Granulát12

V ploše si můžete vytvořit i různé ornamenty. Ideální pro takovou šablonu je použít polystyren o tl.1cm a nebo silný karton.

Granulát6

Při aplikaci zatížíte šablonu např.cihlou a po zaschnutí hlavní plochy odstraníte šablonu a vyplníte vznilký prostor jiným odstínem.

Granulát7

Granulát11

Fantazii se meze nekladou a po aplikaci vznikne příjemně měkký podklad nejenom k bazénu, ale také k posezení, chodníku nebo i do vnitřních prostor.

Granulát10

IMG_20170828_091156

IMG_0701

 

 

uPepanka_gumovy-chodnik_728x90_01_1