Originální barvy na traktory ZETOR

Rádi bychom Vám představili naši nabídku originálních barev na traktory ZETOR. Jsme česká prodejna s českými barvami, která se snaží dávat barvám nějaký tvar a význam. Pro nás to není "jenom" barva, pro nás je to spokojený zákazník = zemědělec, kutil či profesionál. A proto vznikla řada těchto barev na traktory, které jsou nyní k dispozici i pro Vás.

Nyní si u nás můžete vybrat ze 16 originálních odstínů, které jsou k dispozici v našem vzorkovníku ZETOR odstínů a také ze 2 materiálů. A to buď v naší zemi dosti oblíbené syntetické barvě nebo kvalitnější verzi 2-komponentní polyuretanové barvě. A všechny odstíny v obou materiálech Vám umíme nachystat i do spreje pro případné retuše nebo dodělávky :-) 

Všechny naše materiály, které jsou pod označením "BARVY NA TRAKTORY" jsou vyráběny v České republice.

Řada originálních barev na traktory ZETOR - kompletní nabídka:

1) Polyuretanové 2-komponentní barvy 

DSC_1027DSC_0561

Tyto barvy mají vysokou mechanickou odolnost díky tužidlo do barvy (součástí balení). Skvěle odolávají sluníčku, dešti, soli, benzínu a oleji. Jsou samozákladující (2v1) barvy - není potřeba základního nátěru. Lze aplikovat na karoserii ve větší vrstvě - nestíká jako autolak. Cenově dostupnější pro traktory. Tyto odstíny jsou dodávané v lesku i pololesku podle dobového provedení na traktorech. 

- Tento materiál Vám umíme naplnit i do spreje.

- Jsme jediný český výrobce, který nabízí tyto originální odstíny ve 2-komponentní verzi v ČR i Evropě!

 

2) Syntetické barvy

LESKPOLOLESKDSC_0562

Tyto barvy disponují jednoduchou aplikací. Výhoda těchto materiálů je i v lokálních opravách, kdy postačí vzít štětec a zatřít poškozené místo. Odolávají sluníčku, dešti i zimě. Nevýhoda je, že časem vybledne. Má dobrý rozliv při aplikaci štětcem i válečkem (nezanechává stopy štětcem). Jsou pouze vrchní, nutné opatřit základní barvou pro antikorozní provedení nátěru karoserie. 

- Tento materiál Vám umíme naplnit i do spreje.

Kompletní nabídku pro traktory ZETOR najdete zde