Originální barvy na traktory ZETOR

Rádi bychom vám představili naši nabídku originálních barev na traktory ZETOR. Jsme česká prodejna s českými barvami, která se snaží dávat barvám nějaký tvar a význam. Pro nás to není "jenom" barva, pro nás je to spokojený zákazník = zemědělec, kutil či profesionál. A proto vznikla řada těchto barev na traktory, které jsou nyní k dispozici i pro vás.

Nyní si u nás můžete vybrat ze 16 originálních odstínů, které jsou k dispozici v našem vzorkovníku ZETOR odstínů a také ze 2 materiálů. A to buď v naší zemi dosti oblíbené syntetické barvě nebo kvalitnější verzi 2-komponentní polyuretanové barvě. A všechny odstíny v obou materiálech vám umíme nachystat i do spreje pro případné retuše nebo dodělávky.

Všechny naše materiály, které jsou pod označením "BARVY NA TRAKTORY" jsou vyráběny v České republice.

Řada originálních barev na traktory ZETOR - kompletní nabídka:

1) Polyuretanové 2-komponentní barvy na traktory ZETOR

Barva na traktor ZETORBarva na traktor ZETOR ve spreji

Tyto barvy mají vysokou mechanickou odolnost díky tužidlu do barvy (součástí balení). Skvěle odolávají sluníčku, dešti, soli, benzínu a oleji. Jsou samozákladující (2v1) barvy - není potřeba základního nátěru. Lze aplikovat na karoserii ve větší vrstvě - nestéká jako autolak. Cenově dostupnější pro traktory. Tyto odstíny jsou dodávané v lesku i pololesku podle dobového provedení na traktorech. 

- tento materiál vám umíme naplnit i do spreje

- jsme jediný český výrobce, který nabízí tyto originální odstíny ve 2-komponentní verzi v ČR i Evropě!

 

2) Syntetické barvy na traktory ZETOR

Barva na traktor ZETOR - LeskBarva na traktor ZETOR - PololeskBarva na traktor ZETOR syntetická ve spreji

Tyto barvy disponují jednoduchou aplikací. Výhoda těchto materiálů je i v lokálních opravách, kdy postačí vzít štětec a zatřít poškozené místo. Odolávají sluníčku, dešti i zimě. Nevýhoda je, že časem vybledne. Má dobrý rozliv při aplikaci štětcem i válečkem (nezanechává stopy štětcem). Jsou pouze vrchní, nutné opatřit základní barvou pro antikorozní provedení nátěru karoserie. 

- tento materiál vám umíme naplnit i do spreje