Jump to content

Tapety na zeď, sádrokarton

Tapety jsou v dnešní době již vracející se trend do interiéru domácností většiny z nás. U nás najdete široký výběr tapet na zeď (papírové, vliesové, vynilové), s kresbou a další.

Tyto tapety máme skladem a další varianty na objednání, které si můžete vybrat z několika velkých katalogů pohodlně u nás na prodejně. 

Rádi vám poradíme s výběrem té nejvhodnější tapety, s výpočtem potřebných rolí i s aplikací na stěnu. Případně vám předáme kontakt na šikovného malíře.

Samolepící tapety na dřevo, kov, plast

Samolepící tapety najdou využití tam, kde nelze použít klasickou tapetu například na dveřích (kovových, plastových, dřevěných), dvířkách, stolech, umakartu i třeba na plechu. Díky tomu, že jsou plně omyvatelné, tak je lze můžete použít na místa, které budou vystavena vodě (koupelna, kuchyň, garáž a další části domu. 

Další z variant samolepících tapet jsou vitrážní tapety. Jsou vhodné na skleněné dveře nebo okna. Jsou vhodná pro vytvoření neprůhledného místa, ovšem kde projde denní světlo. 

Taky u těchto tapet vám rádi pomůžeme s výběrem té nejvhodnější, s výpočtem i s aplikací. Postačí se u nás zastavit na prodejně nebo nás kontaktovat.

Potřeby pro aplikaci tapet

Mezi potřeby, které u nás zakoupíte patří lepidla, nože na řezání, pravítka, přítlačné pomůcky, válečky, bordury a další.

Lepidla tapetovací - tekutá, disperzní, granulovaná i prášková

Na objednání dokážeme zajistit tapetovací stoly a přístroje. Více informací na prodejně.