Jump to content

Dekorativní povrchy na terasu i hřiště

Chodník v prášku - Bezpečný povrch pro děti

Chodník v prášku (UNXIN GRIP) - bezpečný gumový povrch určený pro renovaci betonových a asfaltových pochozích ploch např. okolo bazénu, terasa, posezení, chodník okolo domu, vstup do domu, podlaha v interiéru, okolo skluzavek. Při větších tloušťkách dokážete dosáhnout měkčí podlahy. V elegantních odstínech.

Rádi vám uděláme cenovou kalkulaci na míru a můžeme dovést až na místo určení! Postačí nám napsat nebo se zastavit na prodejnu. Případně volejte 724 105 104.

Kamenné koberce

Kamenný koberec do exteriéru - vodorovno

Voděpropustný a paropropustný systém určený k povrchové úpravě soudržných exteriérových ploch. Kamenný koberec má vysokou estetickou hodnotu, dlouhou životnost a snadnou údržbu. Systém NaturOut se skládá z přírodního tříděného kameniva a speciálního pojiva. Pro přípravu podkladu se použije NaturOut penetrace SET nebo NaturOut penetrace SET nesavý. Pro podklady, které je nutno chránit před vsakováním vlhkosti (balkóny, ploché střechy atd.), se před pokládkou používá stěrková hydroizolace SANAFLEX WPM Duo.

Kamenný koberec do interiéru

NaturIn je systém vhodný k povrchové úpravě soudržných interiérových ploch. Vyznačuje se vysokou estetickou hodnotou, snadnou údržbou a dlouhou životností. NaturIn je vhodný i pro podlahy s podlahovým topením. Celý systém se skládá z přírodního tříděného kameniva a speciálního pojiva. Kamenný koberec NaturIn má výbornou mechanickou odolnost a přídržnost k podkladu. Pro přípravu podkladu se použije NaturIn penetrace SET. Pro podklady, které je nutno chránit před vsakováním vlhkosti (v koupelnách, sprchových koutech atd.), se před pokládkou používá stěrková hydroizolace SANAFLEX WPM Duo.

Kamenný koberec na svislé plochy

Systém NaturWall je vhodný k povrchové úpravě soudržných svislých stěn a stropů, u kterých je požadována dlouhá životnost, snadná údržba, odolnost vůči obrusu a oděru a vysoká estetická hodnota. Celý systém NaturWall se skládá z přírodního tříděného kameniva a speciálního pojiva. NaturWall má vysokou přídržnost ke všem savým i nesavým stavebním materiálům, včetně skla. Pro úpravu povrchu před aplikací se používá spojovací můstek NaturWall penetrace SET. Pro podklady, které je nutno chránit před vsakováním vlhkosti (stěny v koupenách, sprchových koutech), se před aplikací používá stěrková hydroizolace SANAFLEX WPM Duo, následně pak NaturWall penetrace SET. Kamenný koberec NaturWall je snadno zpracovatelný a aplikovatelný, po vytvrzení je zdravotně nezávadný.

U našeho systému není potřeba stavět bednění, takže se kamínek natahuje do živé penetrace!

Vzorkovník kamenného koberce

Rádi vám uděláme cenovou kalkulaci na míru a můžeme dovést až na místo určení! Postačí nám napsat nebo se zastavit na prodejnu. Případně volejte 724 105 104.ECOLOR MOSAIC SET - dekorativní omítkovina na sokly

ECOLOR MOSAIC set je dekorativní, vícebarevná omítkovina na bázi akrylátových pryskyřic a barvených křemičitých písků. Je určena pro finální úpravu silně zatěžovaných míst v exteriérech i interiérech. V interiéru se hodí např. na vstupní prostory, chodby, schodiště, kde hrozí velké opotřebení „omakem“, otěrem apod. V exteriéru je vhodná zejména v místech, která se snadno znečistí - např. sokly, okenní, dveřní ostění apod. ECOLOR MOSAIC set lze rovněž použít jako fasádní povrchovou úpravu zateplovacích systémů ETICS. Je efektní úpravou všech stavebních konstrukcí. Ošetřený povrch je vysoce hydrofobní a zůstává dlouho čistý. Vyrábí se ve velikosti 1,6mm. Dodávané v 20kg balení. Všech 10 odstínů mezi s sebou vždy mísit, to znamená že si vyberete buď z hotových odstínu nebo si složíte svůj vlastní odstín ze 4 odstínů pro příklad: 

Ukázka realizace ECOLOR MOSAIC SET

Rádi vám uděláme cenovou kalkulaci na míru a můžeme dovést až na místo určení! Postačí nám napsat nebo se zastavit na prodejnu. Případně volejte 724 105 104.